Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для ванної приваблює красивим зовнішнім виглядом і функціональністю. Обираючи полицю, пам’ятайте, що вона має бути одночасно естетичною та практичною. Особливо важлива така полиця для невеликих ванних кімнат, у яких майже немає або зовсім відсутні інші меблі. Вона допоможе навести лад у речах і косметичних засобах, організувати та розмістити їх так, щоб користуватися було зручно.
Характеристики:
- Тип: кутова полиця
- Матеріал: хромована сталь
- Розмір: 20×20×8,5 см
- Кількість ярусів: 1
- Спосіб встановлення: настінний
- Колір: сталевий
- Виробник: Besser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
| Колір покриття | Неіржавка сталь |
| Корпус (каркас) | хромована сталь |
| Основний колір | Сріблястий |
| Форма полиці | кутова |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Тип мебели | полиця |
| Полиці | сталь |
| Настінний кріплення | Да |
- Ціна: 490 ₴

